Miejsce na reklamę

Wiadomości

 • Świętokrzyskie: NFZ podpisze nowe kontrakty, m.in. na neurochirurgię - Rynek Zrdowia
  Świętokrzyskie: NFZ podpisze nowe kontrakty, m.in. na neurochirurgię Rynek Zrdowia Po przeprowadzeniu monitoringu okazało się, że trzeba wykupić dodatkowe usługi - informuje Beata Szczepanek, rzeczniczka świętokrzyskiego oddziału NFZ. Fundusz chce zakontraktować m.in. neurochirurgię. Jedyny taki oddział w regionie działa w ... i więcej »
 • Parkinsona można leczyć, ale NFZ daje szansę tylko... Parkinsona ... - Dziennik Zachodni (subskrypcia)
  Parkinsona można leczyć, ale NFZ daje szansę tylko... Parkinsona ... Dziennik Zachodni (subskrypcia) Wielokrotnie zwracaliśmy się do NFZ o zwiększenie kontraktu, jednak bez skutku - przyznaje Mirosław Rusecki, rzecznik WSS w Sosnowcu. W popularnym "Górniczym" już dzisiaj kolejka do głębokiej stymulacji mózgu kończy się w 2018 r., a parkinson to ... Śląskie: brakuje pieniędzy na zabiegowe leczenie choroby ... Rynek Zrdowia wszystkie 2 wiadomości »
 • NFZ nie będzie refundował oryginalnego leku na białaczkę - Wprost 24
  Wprost 24 NFZ nie będzie refundował oryginalnego leku na białaczkę Wprost 24 Od 1 lipca 2014 r. NFZ nie będzie refundował oryginalnego leku na białaczkę. Glivec zostanie zastąpiony tańszymi lekami generycznymi. Część pacjentów protestuje przeciw tej decyzji, obawiając się, że zamienniki okażą się mniej skuteczne.
 • NFZ ws. szkolenia dla pracowników rejestracji - Rynek Zrdowia
  NFZ ws. szkolenia dla pracowników rejestracji Rynek Zrdowia NFZ informuje, że 6 i 7 maja w Mszanie Dolnej odbędzie się szkolenie z udzielania informacji o świadczeniach zdrowotnych realizowanych przez świadczeniodawców oraz prawach przysługujących pacjentom. Szkolenie realizowane w ramach projektu ... i więcej »
 • Czy szpital Megrez w Tychach dostanie kontrakt NFZ? - Dziennik Zachodni (subskrypcia)
  Czy szpital Megrez w Tychach dostanie kontrakt NFZ? Dziennik Zachodni (subskrypcia) Czy szpital Megrez w Tychach dostanie kontrakt NFZ? Data dodania: 2014-04-17 11:20:24 Ostatnia aktualizacja: 2014-04-17 11:20:24. Dziennik Zachodni. Jolanta Pierończyk. Prześlij Drukuj. Mniejsza czcionka Większa czcionka Dodaj komentarz.
 • Sądy nakazują NFZ zwrot kosztów leczenia za granicą - Medexpress.pl
  Sądy nakazują NFZ zwrot kosztów leczenia za granicą Medexpress.pl Sądy częściej nakazują Funduszowi zwrot kosztów leczenia zarówno poza granicami Polski, jak i lekami nie objętymi refundacją – podaje „Dziennik”. Kilka tygodni temu sąd w Krakowie nakazał małopolskiemu oddziałowi NFZ w trybie upominawczym ...
 • NFZ utrudnił życie niepełnosprawnym - Nowa Trybuna Opolska
  NFZ utrudnił życie niepełnosprawnym Nowa Trybuna Opolska W rozmowie z dziennikarzem nto rzeczniczka opolskiego oddziału NFZ Beata Cyganiuk wskazuje na jeszcze inne przyczyny: - W znajdujących się tam komputerach są zapisane wrażliwe dane osobowe, które mogłyby zostać utracone bądź przejęte przez ...
 • Znów personalne zmiany w śląskim NFZ. Nowa wicedyrektor i ... - Gazeta.pl
  Gazeta.pl Znów personalne zmiany w śląskim NFZ. Nowa wicedyrektor i ... Gazeta.pl Semenowicz-Siuda w czasach Śląskiej Kasy Chorych była szefową wydziału świadczeń, potem w śląskim oddziale NFZ była przez krótki czas wicedyrektorką ds. służb mundurowych. Ostatnio kierowała Szpitalem Wojewódzkim nr 4 w Bytomiu. i więcej »
 • Lekarze oszukują NFZ. NFZ oszukuje lekarzy. My stoimy w kolejce - Gazeta Wyborcza
  Lekarze oszukują NFZ. NFZ oszukuje lekarzy. My stoimy w kolejce Gazeta Wyborcza Według NFZ ma trwać powyżej siedmiu dni. Czyli nie można pacjenta trzymać w szpitalu sześć, nie można siedem dni, tylko dziewięć. Bo dla NFZ pierwszy i ostatni dzień pobytu to pół dnia na przyjęcie i pół na wypisanie. Ale są osoby, które po trzech ... Lekarze oszukują NFZ, NFZ oszukuje lekarzy, a pacjentom coraz ... Rynek Zrdowia wszystkie 2 wiadomości »
 • Kolejne personalne roszady w śląskim oddziale NFZ - Gazeta.pl
  Kolejne personalne roszady w śląskim oddziale NFZ Gazeta.pl Potem jej miejsce zajmie Tomasz Uher, obecnie zastępca dyrektora ds. medycznych w opolskim NFZ. Z wykształcenia jest ortopedą, specjalizował się w leczeniu nierówności i zniekształceń kończyn. Karierę urzędniczą w ochronie zdrowia zaczynał jeszcze ... Śląskie: kolejne roszady w NFZ Rynek Zrdowia Kto pokieruje śląskim NFZ Medycyna Praktyczna wszystkie 5 wiadomości »