Miejsce na reklamę

Wiadomości

 • NFZ uruchamia infolinię; czeka nas kolejkowy cud? - TVP
  TVP NFZ uruchamia infolinię; czeka nas kolejkowy cud? TVP Bezpłatne infolinie z informacją o kolejkach uruchomiły wojewódzkie oddziały Narodowego Fundusz Zdrowia. Dzwonić warto, bo jak się okazuje cuda, także te kolejkowe - się zdarzają. Wystarczyła kontrola NFZ, by w jednym z poznańskich szpitali lista ... Pomorski NFZ uruchomił specjalna infolinię kolejkową dla ... Dziennik Bałtycki Specjalna infolinia kolejkowa w pomorskim NFZ Rynek Zrdowia wszystkie 4 wiadomości  [...]
 • Lubuszanie w kolejce do NFZ po kartę ubezpieczeń. Ale leczenie za ... - Gazeta.pl
  Lubuszanie w kolejce do NFZ po kartę ubezpieczeń. Ale leczenie za ... Gazeta.pl Europejskie Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego bezpłatnie wydaje NFZ. - Dzięki nim gdy coś im się stanie, można przez pół roku korzystać z opieki zdrowotnej w Unii Europejskiej, Islandii, Liechtensteinie, Norwegii i Szwajcarii. Taka opieka odbywa się na ... Lubuskie: kolejka po EKUZ Rynek Zrdowia Tyle kosztuje "bezpłatny" EKUZ... Inwestycje.pl wszystkie 4 wiadomości »
 • Kujawsko-Pomorskie: NFZ zapłaci 33 mln zł za nadwykonania - Rynek Zrdowia
  Kujawsko-Pomorskie: NFZ zapłaci 33 mln zł za nadwykonania Rynek Zrdowia W Kujawsko-Pomorskim Oddziale Wojewódzkim NFZ, w związku z zakończeniem rozliczeń dotyczących 2013 roku, podjęta została decyzja o częściowej zapłacie za świadczenia wykonane w 2013 roku ponad limity określone umowami. Na ten cel zostały ... Kujawsko-Pomorskie. NFZ przeznaczył 33 mln zł na nadwykonania Gazeta Wyborcza wszystkie 2 wiadomości »
 • NFZ tnie koszty. Jedyne w Małopolsce Centrum Urazowe straci 3 ... - TVN24
  NFZ tnie koszty. Jedyne w Małopolsce Centrum Urazowe straci 3 ... TVN24 Jedyne funkcjonujące w Małopolsce Centrum Urazowe straci 3 mln zł. NFZ obciął budżet. Teraz na diagnostykę i leczenie pacjenta ośrodek będzie miał 90 zł, wcześniej było to 300 zł. Jest to związane ze zmianami obliczania kosztów. – A potrzeby pacjentów ... Kraków: NFZ zmniejsza środki na finansowanie SOR-u w SU Rynek Zrdowia Jedyne w Małopolsce Centrum Urazowe zagrożone? Medycyna Praktyczna Czę [...]
 • Pracownik UWr potrzebuje pomocy. NFZ nie sfinansuje leczenia - Gazeta.pl
  Pracownik UWr potrzebuje pomocy. NFZ nie sfinansuje leczenia Gazeta.pl Kamil Duszenko jest uzdolnionym matematykiem i od niedawna pracownikiem Instytutu Matematycznego UWr. Choruje na białaczkę limfatyczną, występującą najczęściej u dzieci. Ze względu na wiek Kamila - 28 lat - NFZ odmówił mu finansowania drogich ...
 • NFZ przeszkoli z technik negocjacji - Rynek Zrdowia
  NFZ przeszkoli z technik negocjacji Rynek Zrdowia wydrukuj artykuł · prześlij dalej 4 komentarzy. Centrala NFZ poinformowała w środę (23 kwietnia), że 13-14 maja w Katowicach odbędzie się szkolenie z zasad kontraktowania świadczeń zdrowotnych realizowane w ramach projektu Akademia NFZ. Szkolenie ... i więcej »
 • NFZ podpisał nowe kontrakty ze szpitalami - BiałystokOnline.pl
  NFZ podpisał nowe kontrakty ze szpitalami BiałystokOnline.pl Z kolei Zakład pielęgnacyjno-opiekuńczy dla pacjentów wentylowanych mechanicznie w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym zacznie przyjmować pacjentów w ramach kontraktu z NFZ-tem już od końca kwietnia. Wartość podpisanej umowy to 118 tys. zł.
 • Przychodnia: Na wizytę nie zapiszemy. NFZ: To nie do ... - Gazeta.pl
  Gazeta.pl Przychodnia: Na wizytę nie zapiszemy. NFZ: To nie do ... Gazeta.pl Pani Monika chciała zarejestrować się do okulisty w gdańskiej Przychodni Morena. W rejestracji usłyszała jednak, że wszystkie terminy do końca czerwca są już zajęte, a na lipiec pacjenci nie są zapisywani. - Czy przychodnia może odmówić zapisania ... i więcej »
 • Oferty w konkursie NFZ - nie decyduje data stempla pocztowego - infoDENT24.pl
  Oferty w konkursie NFZ - nie decyduje data stempla pocztowego infoDENT24.pl Wobec takich uregulowań w zakresie odpowiedzialności i winy bezpieczniej jest samemu zdeponować ofertę w OW NFZ lub skorzystać z pomocy zaufanych firm kurierskich, sprawdzając jednak czy przesyłka dotarła na czas. Świadczeniodawca ma prawo ...
 • Wysokie płace w Ministerstwie Zdrowia i NFZ - Onet.pl
  Wprost 24 Wysokie płace w Ministerstwie Zdrowia i NFZ Onet.pl Praca w Ministerstwie Zdrowia i NFZ się opłaca. Za udział w 2013 roku w posiedzeniach komisji ekonomicznej urzędnicy zarobili prawie dwa miliony złotych - informuje "Super Express". Wysokie płace w Ministerstwie Zdrowia i NFZ Foto: Thinkstock. NFZ dobrze płaci? Do 3,5 tys. za posiedzenie urzędników Wprost 24 wszystkie 6 wiadomości »